Ieteikumi personālo datoru lietotājiem

Ja jūs vēlaties, lai jauna klēpjdatora akumulators būtu maksimālo laiku jaudīgs , atvienojiet to no tīkla , tiklīdz indikators rādīs 100 procentu uzlādes līmeni . Un pat agrāk . Izpilddirektors Cadex Electronics Isidore BUSCHMANN pārliecināts , ka ideālā gadījumā nepieciešams uzlādēt akumulatoru līdz 80 procentiem , tad izslēdziet , pagaidiet, līdz uzlādes līmenis samazinās līdz 40 procentiem un atkal lādējiet. Šis darījums ļaus paplašināt dzīvi jūsu akumulatoram līdz pat četrām reizēm .

Iemesls irsprieguma līmenis, katra elementa litija – polimēru baterija . Augstākaprocentu maksas ,lielāksstresa līmenis . Jo lielāksspriegums ,lielākaslodze uz katra elementa . Tas samazina ielādes laiku budžeta izpildes apstiprināšanu. Saskaņā ar vietnes Battery universitātē , jamaksa līdz 100 procentiem no klēpjdators var radīt 300-500 izlādes cikliem , tadmaksas līdz pat 70 procentiem no šiem cikliem palielinās līdz 1200-2000 .

Buschmann to zina, jo viņa uzņēmums sponsorē Battery universitātē . Turklāt viņš apgalvo, ka saīsina akumulatoru dzīves ir ne tikaiīpašu savienojumu ar tīklu -temperatūra arī spēlē nozīmīgu lomu laikā . No pārkaršanas , baterijas šūnas varētu pieaugt , un tie var veidot burbuļus . Šī baterija nebūs dzīvot ilgi .