Kādu printeri izvēlēties

Kādu printeri pirkt?

Ja nepieciešams printeris, bet nav paredzēts tam tērēt lielu naudu, tad var izvēlēties tintes printeri. Kvalitatīvas izdrukas, spilgtas krāsas par vismazāko cenu. Ieteiktu izvēlēties tad, ja nav paredzēts drukāt ļoti daudz un ikdienā, piemēram, offisa vajadzībām dokumentus. Ja tomēr printēšana būs nepieciešama bieži, ieteiktu izvēlēties lāzera printeri vai krāsu lāzera printeri, jo lāzera printeruprintēšanas izmaksas ir mazākas. Pati ierīce vienīgi sākumā maksās vairāk.

Krāsas

Pirms pērc printeri ļoti svarīgi ir uzzināt, vai konkrētajam printera modelim var uzpildīt/nomainīt kārtridžus un cik tas izmaksās. Kā arī to, cik ir iespējams lappaspuses izprintēt ar vienu kārtridžu. Mūsdienās printeru izstrādātāju firmas ir izstrādājušas aizsardzību pret uzpildīšanu, lai vienmēr pirktu jaunu kārtridžu. Noskaidro cik izmaksās printera lietošana.

Drukāšana

Ja nepieciešams ir drukāšanas ātrums, pārliecinies cik lapaspuses minūtē printeris drukā. Vai printeris drukā lapaspusei no abām pusēm. Kāda formāta lapas var izmantot utt. Kartīgi izlasi visus parametrus.

Daudzfunkcionālie printeri

Ja nepieciešams ir arī fakss, skeneris vai kopētājs, iespējems izvēlēties daudzfunkcionālo printeri. Par ļoti mazu cenu var iegādāties 4 ierīces vienā. Ieteiktu izvēlēties tad, ja ierīcei nav ļoti liela noslodze. Ja jāprintē, jāskenē, vai jākopē nav ļoti bieži. Ja ierīcei ir paredzēta liela noslodze vai nepieciešamas ļoti augstas kvalitātes prasības, tad ieteiktu pirkt katru ierīci atsevišķi.

Secured By miniOrange